Kup bilet
SEC News
26.09.23
Michelsen z najszybszą reakcją

Mikkel Michelsen zanotował najlepszy czas reakcji podczas finałowej rundy TAURON SEC, która w miniony piątek odbyła się w Pardubicach. Świeżo upieczony mistrz Europy swoim fenomenalnym refleksem popisał się w ostatnim biegu zawodów.

26.09.23
Madsen z najlepszym czasem dnia

Leon Madsen został autorem najlepszego czasu wyścigu czwartej rundy TAURON SEC, która odbyła się w miniony piątek w Pardubicach. Duńczyk dokonał tego w swoim drugim starcie.

22.09.23
Michelsen po raz trzeci Mistrzem Europy!

Mikkel Michelsen po raz trzeci zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. W ostatniej, skróconej rundzie cyklu spowodowanymi silnymi opadami deszczu, triumfował Janusz Kołodziej.

22.09.23
Kto sięgnie po tytuł? Czas na Pardubice

Czas na czwartą, finałową rundę TAURON SEC 2023. Podobnie jak przed rokiem, medale Indywidualnych Mistrzostw Europy zostaną rozdane w Pardubicach.

22.09.23
Huckenbeck: Zrobię wszystko co w mojej mocy

W piątek w Pardubicach odbędzie się finałowa runda zmagań, w której Kai Huckenbeck będzie chciał zbliżyć się do wykonania założonego celu, jakim jest utrzymanie w cyklu na przyszły rok.

22.09.23
Statystyki liczbowe przed Pardubicami

Wkraczamy w końcowe odliczenie do finałowej rundy TAURON SEC, która odbędzie się już najbliższy piątek w Pardubicach. To dobry moment, by zapoznać się ze statystykami liczbowymi związanymi z nadchodzącymi zawodami.

20.09.23
Ellis: Bardzo lubię rywalizować z najlepszymi

To drugi rok z rzędu w którym Adam Ellis rywalizuje w cyklu TAURON SEC jako stały uczestnik zmagań. Brytyjczyk wyciągnął wnioski po mniej udanym pierwszym sezonie, dzięki którym prezentuje się znacznie lepiej, jednak wciąż widzi aspekty do poprawy.

18.09.23
Milik: Mam już plan

Bydgoska runda TAURON SEC nie była udana dla Vaclava Milika. Czech zdobył jeden punkt, co przełożyło się na 16. miejsce w klasyfikacji turnieju.

18.09.23
Kubera: Chcę regularnie być w ścisłej czołówce TAURON SEC

Dominik Kubera zajął trzecie miejsce podczas sobotniej rundy Indywidualnych Mistrzostw Europy, która odbyła się w Bydgoszczy. Dla Polaka było to drugie podium w historii występów w TAURON SEC.

17.09.23
Kołodziej z najlepszym czasem wyścigu

Janusz Kołodziej został autorem najlepszego czasu wyścigu trzeciej rundy TAURON SEC, która odbyła się w minioną sobotę w Bydgoszczy. Polak dokonał tego już w swoim pierwszym starcie.

17.09.23
Michelsen zapisuje się w annałach cyklu

Dzięki 14 punktom zdobytym podczas trzeciej rundy TAURON SEC 2023, która odbyła się w Bydgoszczy, Mikkel Michelsen stał się drugim zawodnikiem klasyfikacji wszech czasów pod względem sumy „oczek” zdobytych w Indywidualnych Mistrzostwach Europy.

16.09.23
Michelsen: do zdobycia tytułu jeszcze daleka droga

Mikkel Michelsen nie schodzi z drugiego miejsca na podium TAURON SEC 2023. W Bydgoszczy Duńczyk uległ tylko Leonowi Madsenowi, a wysoka zdobycz punktowa sprawiła, że cały czas przewodzi klasyfikacji przejściowej cyklu mając zadowalającą przewagę punktową nad rywalami.