Poznaliśmy listy startowe wszystkich czterech rund kwalifikacyjnych do TAURON SEC 2024. Odbędą się one na torach w Debreczynie, Murecku, Stralsund oraz Krsko. Z każdej rundy awansuje najlepsza czwórka zawodników. Wyjątkiem jest runda w Stralsund, z której w przypadku braku promocji Łotysza, do SEC Challenge przejdzie czołowa trójka.
I. runda kwalifikacyjna, Debreczyn, 01.05.2024:
1. Stanislav Melnychuk (Ukraina)
2. Marius Hillebrand (Niemcy)
3. Norbert Magosi (Węgry)
4. Anders Thomsen (Dania)
5. Niclas Sayrio (Finlandia)
6. Adam Ellis (Wielka Brytania)
7. Jacob Thorssell (Szwecja)
8. Marko Levishyn (Ukraina)
9. Kacper Woryna (Polska)
10. Daniel Klima (Czechy)
11. Jack Smith (Wielka Brytania)
12. Tino Bouin (Francja)
13. Jevgenijs Kostigovs (Łotwa)
14. Luka Omerzel (Słowenia)
15. Antonio Lindback (Szwecja)
16. Sandro Wassermann (Niemcy)
17. Roland Kovacs (Węgry)
18. Richard Fuzesi (Węgry)
II. runda kwalifikacyjna, Mureck, 01.05.2024:
1. Tom Brennan (Wielka Brytania)
2. Jarosław Hampel (Polska)
3. Jakub Valkovic (Słowacja)
4. Ricards Ansviesulis (Łotwa)
5. Andriy Karpov (Ukraina)
6. Daniel Gappmaier (Austria)
7. Antti Vuolas (Finlandia)
8. Jan Macek (Czechy)
9. Timo Lahti (Szwecja)
10. Nicolas Vincentin (Włochy)
11. Roman Kapustin (Ukraina)
12. Frederik Jakobsen (Dania)
13. Erik Riss (Niemcy)
14. Hynek Stichauer (Czechy)
15. Milen Manev (Bułgaria)
16. Mathias Tresarrieu (Francja)
III. runda kwalifikacyjna, Stralsund, 04.05.2024:
1. Rasmus Jensen (Dania)
2. Kim Nilsson (Szwecja)
3. Matous Kamenik (Czechy)
4. Steven Worall (Wielkie Brytania)
5. Przemysław Pawlicki (Polska)
6. Glenn Moi (Norwegia)
7. Valentin Grobauer (Niemcy)
8. Daniils Kolodinskis (Łotwa)
9. Nicolo Percotti (Włochy)
10. Benjamin Basso (Dania)
11. Olivier Berntzon (Szwecja)
12. Maciej Janowski (Polska)
13. Kevin Wölbert (Niemcy)
14. Dimitri Berge (Francja)
15. Eduard Krcmar (Czechy)
16. Olegs Mihailovs (Łotwa)
17. Lukas Baumann (Niemcy)
18. Celina Liebmann (Niemcy)
IV. runda kwalifikacyjna, Krsko, 04.05.2024:
1. Steven Goret (Francja)
2. Andrei Popa (Rumunia)
3. Mateusz Cierniak (Polska)
4. Truls Kamhaug (Norwegia)
5. Matic Ivacic (Słowenia)
6. Andreas Lyager (Dania)
7. David Bellego (Francja)
8. Mika Meijer (Niderlandy)
9. Filip Hjelmland (Szwecja)
10. Andrea Battaglia (Włochy)
11. Anze Grmek (Słowenia)
12. Henry Van der Steen (Niderlandy)
13. Norick Blodörn (Niemcy)
14. Michele Castagna (Włochy)
15. Vaclav Milik (Czechy)
16. Piotr Pawlicki (Polska)
17. Denis Stojs (Słowenia)
18. Julian Kuny (Słowenia)