SEC News
12.07.18
Najlepsi mają tu sporo kłopotów

Cykl TAURON Speedway Euro Championship przenosi się na północny wschód Niemiec. Güstrow, już czwarty raz w historii Indywidualnych Mistrzostw Europy, ugości piętnastu najlepszych zawodników Starego Kontynentu.

11.07.18
Kolejny medal jest w zasięgu

Antonio Lindbaeck udanie rozpoczął zmagania w cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018. Szwed podczas rundy inauguracyjnej w Gnieźnie zdobył 13 punktów i jest na dobrej drodze do wywalczenia kolejnego medalu Indywidualnych Mistrzostw Europy.

11.07.18
Michelsen: Znaleźliśmy rozwiązanie

Mikkel Michelsen zajął czwarte miejsce podczas pierwszej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbyła się w Gnieźnie. Duńczyk zmagał się nie tylko z rywalami na torze, ale także z ogromnym bólem, który był efektem kontuzji barku.

10.07.18
Mistrz na zakręcie - kiedy będzie przebudzenie?

Za nami pierwsza odsłona cyklu Speedway Euro Championship 2018. 23 czerwca w Gnieźnie triumfował Jarosław Hampel i to on obok drugiego Antonio Lindbaecka wydaje się być na tę chwilę głównym faworytem w wyścigu po tytuł Mistrza Europy. Na przeciwległym biegunie znajduje się zeszłoroczny triumfator cyklu, Andzejs Lebedevs, który przy ul. Wrzesińskiej 25 uplasował się dopiero na 14 pozycji.

09.07.18
Jarosław Hampel - Będę chciał trzymać poziom

Jarosław Hampel w imponującym stylu rozpoczął występy w Tauron Speedway Euro Champioship. W Gnieźnie Polak stanął na najwyższym stopniu podium, a w klasyfikacji generalnej wypracował solidną przewagę nad rywalami - Oczywiście, że zdążyłem już ochłonąć. To było jakiś czas temu, więc skupiam się na kolejnych ważnych występach - mówi zawodnik.

04.07.18
Kai Huckenbeck: Zmiana motocykla była świetną decyzją

Kai Huckenbeck zajął trzecie miejsce podczas pierwszej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbyła się w Gnieźnie. Przed zawodami niewielu ekspertów stawiało niemieckiego zawodnika w roli kandydata do miejsca na podium, jednak ten udowodnił, że drzemie w nim ogromny potencjał.

03.07.18
Antonio Lindbaeck: Kolejne zawody to nowe możliwości

Antonio Lindbaeck w bardzo dobrym stylu powrócił do cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Podczas pierwszej rundy TAURON SEC 2018, Szwed zajął drugie miejsce zdobywając 13 punktów.

27.06.18
Vaclav Milik: „Nie mam miejsca na najmniejszy błąd”

Osiem punktów pozwoliło Vaclavovi Milikowi zająć siódmą pozycję na inaugurację cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która w minioną sobotę odbyła się w Gnieźnie. Mimo dużej straty punktowej do lidera cyklu, Czech ma nadzieję, że w tym sezonie zawalczy jeszcze o upragniony złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy.

27.06.18
Krzysztof Kasprzak: „W żużlu nie ma miejsca na błędy”

Krzysztof Kasprzak zajął ósmą pozycję w inauguracyjnej rundzie TAURON Speedway Euro Championship, która w minioną sobotę odbyła się na stadionie w Gnieźnie. Złą informacją dla reprezentanta Polski z pewnością jest fakt, że już na starcie ma dziewięć „oczek” straty do prowadzącego Jarosław Hampela.

27.06.18
Andzejs Lebedevs: „Sam już nie wiem w czym leży problem”

Nie tak wyobrażał sobie początek cyklu TAURON Speedway Euro Championship Andzejs Lebedevs. Wciąż aktualny Indywidualny Mistrz Europy zajął dopiero piętnastą pozycję z zaledwie pięcioma punktami na koncie.

27.06.18
Jarosław Hampel: Czułem się pewnie na torze

Jarosław Hampel zwyciężył podczas pierwszej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbyła się w Gnieźnie. Reprezentant Polski wygrał w znakomitym stylu, zdobywając 17 z 18 możliwych punktów.

26.06.18
Kevin Woelbert z dziką kartą na TAURON SEC w Güstrow

Kevin Woelbert wystąpi w Güstrow podczas drugiej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018. Niemiecki zawodnik otrzymał od organizatorów Dziką Kartę na te zawody.